Megoldatlan

Kivágott fák pótlásának hiánya

Újpest, Káposztásmegyer 2-n, található parkban tavaly sok fát kivágtak, mivel azokat a vihar megrongálta, így azok balesetveszélyessé váltak. A fák pótlása a mai napig nem történt meg. Érthetetlen módon, most 2017. májusában újra favágók jelentek meg a területen és újabb fákat vágnak ki a költési időszakban! Amikor elvileg tilos a favágás!

Kérjük az illetékesek válaszát, hogy miért nem sikerült tavaly ősszel minden veszélyes fát kivágni, mi indokolja a mostani, költési időszakban az újabb favágásokat?

Mikor tervezik a tavaly és idén kivágott fák pótlását?

(A parkról feltöltött képet az interneten találtam)

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Székpatak u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő, Tisztelt Káposztási Családok Egyesülete!

    Az újpesti polgárok többségéhez hasonlóan elkötelezettek vagyunk városunk kevés zöldterületének fenntartása és megóvása érdekében, ezért fá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vadhajtások a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére