Megoldásra vár

Szabálytalan parkolás

Miért vannak parkolásgátló oszlopok, ha így is mindenhol meg tudnak állni az autósok és nincs következménye a tilosban parkolásnak?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Csarnok tér 1

Hozzászólások

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    pontosan! Az ELMŰ mint a terület tulajdonosa ezt megtehetné!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem jelentenek fel minden tilosban parkolót birtokháborításért?
  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00020810. számú bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy felvesszük a kapcsolatot az illetékes önkormányzattal a városképbe illő magánterület el
    ...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ról "ELMŰ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a tárgyban jelzett hivatkozási számú ügyben megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kp/19573-1/2017/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szö...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére