Megoldásra vár

Még mindig hiányzik a zebra

Több, mint 1 évvel ezelőtt kértem, hogy fessék újra a 2-es villamos Március 15. téri megállóját keresztező gyalogos átjárót. Nem történt meg. Mikorra várható?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Jane Haining rkp. 1435

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Hátha.
  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Március 15. téri villamos megállónál lévő gyalogos-átkelőhely burkolati jeleinek felfestését szerepeltetjük ez évi burkolatjel fenntartási programunkban. A kivitelezések fontossá
    ...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kifakult kiegészítő táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Garibaldi utca 2 (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megtévesztő terelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Idősebb Antall József rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére