Megoldott

rothadó szemétlerakat

Anonim Járókelő

A Kazinczy utca végén a jelölt kapualjba folyamatosan nagy mennyiségű rothadó szemetet (ételmaradék, konyhai hulladék) helyeznek el. Terjeng a levegőben a rotható szemét és a vizelet penetráns szaga. Elképesztően undorító a kapualj. Minden nap ott járok el, így látom, hogy időnként elviszik onnan a szemetet, de azonnal "pótolják" is. Mivel sok benne a konyhai hulladék és ételmaradék, lehet, hogy valamelyik étterem helyezi ott el a szemetét. Nagyon undorító és méltatlan a környékhez ....

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatom, hogy a Budapest VII. kerületet érintő, alábbi bejelentéseket továbbítottuk az Erzsébetvárosi Közterület-felügyelet felé intézkedés, felderítés céljából:

    http://www.ja
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Több zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Utcán felejtett szobabicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Huszár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nagyméretű lom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére