Megoldott

Botlatás

A néhány éve átépített és azóta gazdátlan körtéren a következők fogadják a 6-os villamosról leszállókat:
1. (a fotó baloldalán): kövezetből kiállő csőcsonk (láttam már elesni miatta embert);
2. (a fotó jobb oldalán): a karóból kiálló vaskampók, melyek valamikor szemétkosár tartására szolgáltak, ma inkább a hölgyek szoknyáit veszélyeztetik (ebből a fajtából több is van a közelben).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 17

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Móricz Zsigmond körtéren a 6-os villamos peronjánál a kiálló csőcsonkot Társaságunk megszüntette, kijavítat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiálló csonkot és is bejelentettem :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-62917/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Natalia hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne várjunk csodát....semmi sem fog változni...sajnos.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos járda a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festékes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    hiányos a járda 2 helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére