Megoldott

Eldugult kanális - Kispest, Derkovits Gyula utca

Tisztelt Illetékes!

A képen (nehezen) látható víznyelő (1193 Budapest, Derkovits Gyula u. 31. ház előtt) zápor esetén nem tudja elvezetni a vizet, eldugult.

A probléma megoldását előre is megköszönve, tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Derkovits Gyula u. 31

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szelényi Dániel Úr!

    Köszönjük, hogy bejelentésével segítette munkánkat.
    Munkatársaink a jelzett helyszínen a víznyelőt kitisztították, annak
    érdekében, hogy zavartalan elvezesse a csapadékv...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangos csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött esővíz elvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére