Megoldott

Róbert károly krt kintfelejtett 30 km/h-s táblák

A BKK közleménye szerint: "Véget ér 2017. május 13-án a Róbert Károly körút Árpád híd és Vágány utca közötti szakaszának teljes felújítása, 14-étől pedig a teljes útszakaszt korlátozások nélkül, az új forgalmi rendnek megfelelően használhatják az arra közlekedők."

Ehhez képest 05.14-én 17 óra körül még mindig a korábbi 30 km/h-ás sebességkorlátozó táblák voltak kint, Budáról Pest felé jövet egészen a Vidámparkig!

Kérjük az illetékeseket a táblák leszerelésében!

Probléma helyszíne
Budapest Róbert Károly krt.

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szablya Ferenc!

    Tájékoztatjuk, hogy bár a kivitelező megnyitotta a forgalmi sávokat a Róbert Károly körúton, a műszaki átadás-átvétel még nem záródott le, az általunk küldött hibalista javít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kristóf Darvas hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma az Árpád híd felé mentem, azon az oldalon is kint vannak a táblák
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult/eldőlő táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére