Megoldatlan

Elhanyagolt, kátyús parkoló

A Fogarasi út -Vezér utca sarkon lévő parkoló nagyon rossz állapotban van. Kátyú kátyú hátán, most esőzésnél jól látható, hogy mennyire egyenetlen már a terület. Legalább a nagyobb kátyúkat fel kellene tölteni. A képeken nem látszik, de a parkoló bejárata még rosszabb állapotban van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerület hatalmas tempóban fejleszti a környéket. Ja, nem...
    Kicsit több mint négy éves történet, és két kocsinyi sóder sem jutott ide..
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Én még mindig várom a végét. :)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ez tényleg ellentmondás. Viszont ez a fehér holló esete: olyan fél vállal felelősséget, aki nem is illetékes. De amondó vagyok, hogy várjuk ki a végét...
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Arra értettem, hogy az első levélben pont az Önkormányzat jelentette ki, hogy semmi közük hozzá és most kiderül, hogy felújítani tervezik?
    Remélem csak én vagyok járatlan a hivatali útvesztőkben és e...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem olyan rossz hír, mert a " továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat kezelésében álló utak fenntartásával megbízott BKK Közút Zrt. felé, hogy a balesetveszélyes állapot megszüntetésére a szükséges i...
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Bezárult a kör? :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2064)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XIV. kerület Vezér utcában a Fogaras
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó parkolás gátló oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: A Big
    Illetékes: Budapest Közút
    Zay út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    sarkon parkolás felülvizsgálata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tóth József utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére