Megoldott

Lift nem működik - Infopark 1-es villamos megálló

Tisztelt Illetékes!

Az 1-es villamos Infopark megállójában a lift hetek óta nem üzemel, kérem a hiba elhárítását!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést, szép napot :)
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan érthetetlen, hogy miért kellett hónapokat várni a pótalkatrészre (talán még a vasércet bányászták hozzá?!) de végre működik újra a lift, lezárható az ügy, köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0017499/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (20603)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    bkk az illetékes?
  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    a lift továbbra sem működik
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elromlott lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Infopark (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére