Válaszra vár

Dráva utcai szemetes konténerek a bicikli úton

Anonim Járókelő

A Dráva utcán felújított bicikliúton végig foglalják a biciklisávokat a panelházak szemetes konténerei. Célszerű lett volna a bicikli sáv mellett kialakítani a konténereknek egy parkolót.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva u. 11

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez szerintem inkább a lakók dolga lenne. Természetesen egyeztetni kellene a BK Zrt-vel, vagy az önkormányzattal is.
  • Gerlits Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a járdára pakolt bicikliút következménye. Ha sáv lenne, simán lehetne kerülgetni a kukásautót, amikor megáll a járda mellett, ahol a kukák vannak. Nem is értem, miért hagyták meg ezt az eredetileg...
  • Juhász Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A bringásnak jó, de ez sem megoldás, az (autós)úttesten sincs semmi keresnivalójuk a bödönöknek, ott is balesetveszélyesek. Vagy a kedves jó BKK lesz szíves úgy kialakítani a területet, hogy legyen ol...
  • H B hozzászólt a bejelentéshez.

    Csoda történt, vagy a gondnok jarokelo.hu tag, esetleg figyelmeztették az illetőt, de ma reggel kettesével, szorosan egymás mellé húzva az út szélén voltak a konténerek! Reméljük, nem csak egyszeri alkalom...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, igen, jó, hogy ezt megjegyezted. Ha már láthatóan ilyen problémás a konténerek elhelyezése, legalább azonnal visszahúzná a gondnok úr az ürítés után. Ez egy trehányság.
  • H B hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamelyik nap még kint voltak 5 körül is a szelektívekkel együtt, már ürítve, akadálypályásítottan szétszórva.
    Van minden házhoz tartozó picike kiugró, meg sem próbálják oda húzni. De ha legalább be...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    "A frissen ültetett fák sávjában pont elférnének."
    A legjobb helye ott lenne, nem is vitás.

    "...de a gondnoknak minél közelebb kell tennie az úttesthez a kukákat, hogy... "

    1-1,5 méteren nem múlik s...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek azzal, hogy a bicikliút prioritást élvez ebben az esetben, de a gondnoknak minél közelebb kell tennie az úttesthez a kukákat, hogy segítse a szemetesek munkáját, mert ők meg az autóforgalma...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem közvetlenül, most ő is ludas a dologban (nem csak az építtető), ugyanis a járdára is feltolhatná. Ő viszont úgy választott, hogy inkább a kerékpárosokat szivatja a konténerekkel. Kevésbé len...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem azért írtam, hogy a gondnok lenne a felelős, mert ő sem tud mit csinálni. Csak azt nem értem, ha tisztában volt az építtető, hogy itt szemeteskonténereket kell mozgatni, tárolni, - erre utal, hogy...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Alighanem az önkifejezésének egy módja. Ezzel is jelzi, mennyire tartja tiszteletben a különféle közlekedők érdekeit, így rangsorolja őket. Számára ennyit ér a kerékpáros.
  • H B hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanígy nézett ki kukás-napokon a felújítás előtt is, már évek óta... egyébként kialakítottak kis kiugrót a kukáknak, de a gondnok nem oda húzza. Reggel 9 körül rosszabb, miután a kukások össze-vissz...
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Siralom, ami a bicikliutakkal történik ebben a városban.
  • Kiss Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Édes Istenem! :( Komolyan nem találok szavakat... Ennyire nem gondolkodnak az emberek? (tervező, kivitelező, stb)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A gondnok is inkább a bicikliútra húzza a kukákat, mint a járdára. Érdekes, hogy az út építésénél a kukáknak építettek rámpát, de parkolóöblöt már nem.
  • Bardócz Csaba (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére