Megoldott

Beszakadt rda

Anonim Járókelő

Néhány hónapja, valamelyik szolgáltató munkagödröt ásott a Tavas utca 2. számnál, mely az első eső után kimosódott, így gödör keletkezett, majd a járda is megsüllyedt egyelőre kisebb mértékben. Kitettek egy elzáró korlátot, de jó ideje nem történt semmi.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Tavas u. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Mácsik András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. betemette a munkagödröt és kicserélte az aszfaltburkolatot.
    Üdvözlettel:
    Mácsik András
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Mácsik András hozzászólt a bejelentéshez.

    A hétvégére körbekorlátozták a területet, mert nem tudni, hogy a járda alatt mekkora üreg van, s nem szeretnék balesetet. Hétfőn pedig feltárják, s kiderítik, hogy ki volt a munkát végző.

    Üdvözlette...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére