Megoldott

Magas fű, gaz, kezeletlen park

Anonim Járókelő

Magas fű, kezeletlen, elhagyatott park
Kullancsveszély

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • K Kiara hozzászólt a bejelentéshez.

    Az előző hozzászóláshoz tartozó képek
  • Gál Gertrúd hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Kiara!
    Technikai hiba folytán a kommentben csatolt képed nem töltődött fel.
    Kérjük, még egyszer kommentben
    vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben juttasd el hozzánk.
    Köszönjük!
  • K Kiara hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép az előző hozzászóláshoz
  • K Kiara hozzászólt a bejelentéshez.

    Már megint égig ér a gaz, és roppant allergizáló, a temérdek kullancsról nem beszélve..
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, levágták, azóta nő újra szépen, lasssan majd megint vágás szükséges
  • 790501 Nokedli hozzászólt a bejelentéshez.

    És ezzel meg lett oldva minden??? Levágták a füvet vagy sem, ez itt a kérdés?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A bejelentésben jelzett területen a kaszálási munkákat 2014. 21-22. hetén elvégeztük.

    Köszönettel:

    FŐKERT

    FŐVÁROSI KERTÉSZETI
    NONPROFIT ZRT.
    BVK HOLDING tagja
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Panaszát továbbítottam a BKK-nak, mert a terület a főváros kezelésében áll.

    Üdvözlettel:
    Környezetvédelmi Iroda
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Panaszát továbbítottam a Környezetvédelmi Irodának, a szükséges intézkedés megtételére.

    Molnár László
    XVI. kerület Polgármesteri Hivatal
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kapuretesz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Olga utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére