Megoldott

Kátyú

A Gvadányi utcában, kb. a Gödöllői utca sarkán egy elég nagy kátyú keletkezett.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 111

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Az jó, igaz már jó ideje javítva van.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő.hu
    Tárgy: Járdajavítás

    E-mail:budapest@jarokelo.hu
    Azonosító:00020534

    Tisztelt Járókelő. hu!

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. Budapest Gvadányi
    u.111. kapcsolatban ér...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyre mélyülő kátyú az út kellős közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hoffer János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mályva utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére