Megoldott

Elburjánzott falombok a 4. kerületben

Tisztelt Járókelő.hu!

Budapest 4. kerületében, a Károlyi István utca 19-23 számok előtt, illetve a Káolyi István utca és Berzeviczy Gergely utca sarkán, valamit tovább haladva, a Károlyi István utca 1-3 előtt a fák lombjai annyira elburjánzottak, hogy - alacsony termetű fákról lévén szó - akadályozzák a gyalogosforgalmat. A mellékelt fényképeket saját fejmagasságomból (kb. 175 cm.) készítettem néhány héttel ezelőtt; azóta a helyzet érezhetően romlott.

Tisztelettel: Chikány Gergely

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram,
    szíves bejelentésére munkatársam helyszíni szemlét tartott az érintett területen. Meglátása szerint a gallyazási munkák indokoltak, ezért azokat megrendeljük. Kerületünkben közel 30000
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kutya ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Gábor László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    üres fahelyek a Kordován téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kordován tér (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    facsonk a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kordován tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére