Megoldott

Lefolyásmentes lefolyó

A fotón nem látszik, de az összegyült koszos víz alatt van egy eltömődött rács (az Etele út és a Mérnök utca közötti szakaszon). Tavaly építették át faltól-falig az egész úttestet, azóta ilyen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 97-99

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami történik az ügyben - de úgy nézem, itt nem takarításról van szó, hanem teljes átépítésről!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Elképzelhető, hogy nehezen találják meg a fénykép alapján. Tudnál küldeni egy fotót, amin a tágabb környezet is látszik vagy egy pontos helymegjelölést?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Az égvilágon semmi nem történt az ügyben!
  • Pártos György visszajelzésére vár.

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Június 28-este végre tisztességes eső volt a környéken - a lefolyó maradt, amilyen volt, lefolyásmentes!
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is várunk a megoldásra - a pünkösdi eső nem volt nagy, de ezzel sem tud a lenemfolyó megbírkózni!
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk jelezte a víznyelő üzemeltetőjének a Fővárosi Csatornázási Műveknek a problémát, és kérte annak takarítását.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.

    Útüzemeltetési Osztály...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megnyugtató, hogy a régi dolgok nem múlnak el.
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyugalom, a helyzet változatlan, a viznyelő ma sem nyelte el a vizet!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére