Megoldatlan

A gyalogos átkelést jelző lámpa a gombnyomás után nem jelez vissza

A Budafoki és Prielle Kornélia útnál található gyalogátkelő átkelést jelző rendszereknél az út mindkét oldalán gomb megnyomása után nem jeleznek vissza. (nem világít rajtuk a Várjon felirat) Mivel itt hosszú az autós zöld nem lehet tudni ténylegesen érzékelte -e az átkelési szándékunk jelzését.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 5

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Tóth Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Budafoki út - Prielle Kornélia utca csomópontban észlelt, hibás nyomógombokkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba kivizsgálását ismételten megrendeltük.

    Tisztelette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt én is bejelentettem régebben de semmi változás azóta sem.
  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok ! Sajnos nem jártam arra gyalog de ma megnéztem. Szerintem semmit nem csináltak vele. :(
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Tóth Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Budafoki út - Prielle Kornélia utca csomópontban észlelt hibás nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A javítást megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Megdőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Süveg utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elavult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére