Megoldatlan

Zebra felfestésének hiánya út javítás után

A Budafoki és Dombóvári út sarkánál a két zebra felfestésének javítása elmaradt pedig régen javították az utat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 23

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Tóth Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szíves elnézést kérjük a felújítás eddigi elmaradásáért! Ahogy az előző tájékoztatásunkban leírtuk, a budapesti útburkolati jelek felújítása ütemezetten és bizonyos prioritások al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok ! Láttam valaki más is jelentette. Ma 2018.04.09 néztem de semmi változás.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Én nem láttam váltózást .
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fenti helyen 2016 év végén történt nagyfelületű útjavítás. A téli időjárás nem alkalmas tartós útburkolati jelek létesítésére. Az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Megdőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Süveg utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elavult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére