Megoldott

Kátyú a vízelvezetésnél

Kátyú a vízelvezető rácsnál. (Margit u. - Sashalmi sétány sarok)

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Kátyú javítása megtörtént
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem tudom, kb. 2 hete jártam arra utoljára, akkor még nem volt meg. Nem siették el.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a javítás?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kátyú javításáról intézkedünk.

    Molnár László
    XVI. kerület Polgármesteri Hivatal
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szükséges útfelújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tulipánfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére