Megoldatlan

járda és út közötti rész

Anonim Járókelő

Frsisítés - 2017.05.04.

Tisztelt járókelő!

Köszönöm, de nem erre a válaszra számítottam. Ennek az oka az lehet, hogy talán nem a megfelelő hatóságnak lett továbbítva a bejelentésem. Köszönöm a közlekedési felügyelet gyors válaszát, de nem gondolnám, hogy az én kötelességem lenne a megfelelő parkolási rend betartatása, továbbá a jelzett terület állapotának helyreállítása.

Csatoltam további képeket a bejelentéshez. Kérem továbbítsák levelem a megfelelő hatóságnak a bejelentett szakasz helyreállítása érdekében.

Köszönöm
--------
Eredeti bejelentés:

A járda és az út közötti rész teljesen ki lett járva a szabálytalan parkoló autók miatt. Esős időben áll a víz a házunk előtt. Az egyik gödörben egy gázművekhez tartozó fedlap is található egy farönk társaságában. Köszönöm a közbenjárást..

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vincellér u. 44

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A járda és az út közötti rész teljesen ki lett járva a szabálytalan parkoló autók miatt. Esős időben áll a víz a házunk előtt. Az egyik gödörben egy gázművekhez tartozó fedlap is található egy farönk társaságában. Köszönöm a közbenjárást.."-ról "Frsisítés - 2017.05.04. Tisztelt járókelő! ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt járókelő!

    Köszönöm, de nem erre a válaszra számítottam. Ennek az oka az lehet, hogy talán nem a megfelelő hatóságnak lett továbbítva a bejelentésem. Köszönöm a közlekedési felügyelet gyors
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szabálytalan parkolás - Kondorosi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás a járdán az Allende parkban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Allende park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére