Megoldott

Rosszul beállított tükör

A tükör az Előd utcából való kikanyarodást lenne hivatott segíteni, mivel a parkoló kocsiktól balra beláthatatlan a Felsőcsatári út. Nemrég félig kidőlt, és szinte teljesen használhatatlan mióta visszaállították. Ahogy a képen is látszik, a kereszteződés útfelülete az egyetlen, ami látható benne, annyira "lógatja a fejét".

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Felsőcsatári út 58

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A KRESZ-tükör helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: Leírás: cid:image003.png@01D11566.A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pesti Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra sem használható, lehet, hogy beállították, de újra - talán még jobban - lóg.
  • Pesti Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pesti Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos semmi változás a tükör állapotában.
  • Pesti Gábor visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A nyilvántartásunk szerinti állapot helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPE
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pesti Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebrák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Lakatos út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondor Béla sétány (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult STOP tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Lakatos út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére