Megoldatlan

szemétdomb

Szemét a vasúti töltés tövében

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 3

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére