Megoldott

Kijavítandó dolgok a Stadionoknál

Anonim Járókelő

A Stadionok metróállomás előtti placc igen elhanyagolt állapotban van:
egy kis csatorna el van dugulva, annak rácsa hiányzik, vagy nincs a helyén, a korlát nincs a helyén vagy hiányzik, a járda töredezett és megáll rajta a víz, a "magaslat" pedig...hát látszik hogy néz ki.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2014. június 11-én már kész volt a járda.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt valami változás?
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt valami változás?
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-75011/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2012)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Társaságunk elsődleges szempontként ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére