Megoldott

Kátyú, úthiba a járda mellett

A járda mellett található ez a kátyú, úthiba, így például egy babakocsit elég nehézkes feltolni a járdára, és esőzés idején is kis tavacska alakul itt ki.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Istvántelki út 52

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett úthiba nem Társaságunk által üzemeltetett útszakaszon található.

    Budapest Közút

    ________________________________
    Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyaga bizalmas, j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járó Kelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Megsüllyedt burkolat, kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szent László tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére