Megoldott

Hianyzo csatornafedel

Hianyzik egy csatornanak (gazkozmunek?) a fedele az uton.

Probléma helyszíne
Budapest Vegyész u. 58

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Fővárosi Vízművek válasza alapján a bejelentés után nem sokkal javították a hibát.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2017-ben 20092 számon rögzített bejelentésben jelzett hely...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Papp Tamas bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vadőr utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére