Megoldott

Kátyú a Vágóhíd utcában

Pesterzsébeten a Vágóhíd utcában a sok eső miatt a napokban kialakult egy tök nagy életveszéjes kátyú. Kérem, javítsák a sérült burkolatot! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Vágóhíd u. 26

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján megoldott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !

    A XX. kerület Vágóhíd utca 26. szám előtti burkolat hiba javítására a szükséges intézkedést megtettük, a hiba javítása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemelteté
    ...
  • Bardócz Csaba (admin) megváltoztatta a bejelentés leírását "Pesterzsébeten a vágóhíd utcában a sok eső miatt a napokban kialakult egy tök nagy életveszéjes kátyú. Kérem, javítsák a sérült burkolatot! Köszönöm!"-ról "Pesterzsébeten a Vágóhíd utcában a sok eső miatt a napokban kialakult egy tök nagy életveszéjes kátyú. Kérem, javítsák a sérült burkolatot! Köszönöm!"-ra.

  • Bardócz Csaba (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére