Megoldatlan

balra forduló közlekedési lámpa extrém rövid ideig zöld, balra fordulás nehéz

Tisztelt illetékesek!
Egy közlekedési lámpáról van szó. Mindig összesen kb. 4 mp-et zöld, és ez nem teszi lehetővé az átjutást 2-nél több autónak, jó esetben. Simán lehetne mondjuk 8 mp, semmilyen más közlekedést ez nem akadályozna, és ez nagy örömet okozna nekünk.
Melyik lámpáról van szó:
A Népfürdő utcán jövünk észak felől a Dagály utcától. Az első kereszteződésnél, az Erste székház előtt, ahol jobbra a Duna felé van egy kis utca/parkoló, és a Róbert Károly körút felé lehet balra fordulni. Ott a balra fordulás lámpájáról beszélek. Van azért ott forgalom, és többször többen várnak a balra fordulásra, szóval indokolt szerintem a kérésem.
Lásd csatolt fotót.
Köszönöm a segítséget.
Üdvözlettel:
Lange László

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 24-26

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes nem tartja indokoltnak a változtatást
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A csomópontban a Karikás Frigyes utca felé, balra kanyarodó ág zöld idejét a korábbi bejelentése alapján megnöveltük.

    Jelenleg, az M3 metróvonal pótlása miatt a Vizafogó utca –
    ...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • László Lange hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést, azt írtam, hogy azt írták, ki lett javítva. Nem, ezt én rontottam el, ők azt írták, ki LESZ javítva.
  • László Lange hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma kaptam az emailt, hogy igazoljam vissza a megoldást. Már ugye fél éve bejelentettem, és 2,5 hónapja írták, hogy jogos, ki lett javítva. Ma odamentem, megmértem, és sajnos semmi nem változott. 4-5 m...
  • László Lange visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megvizsgáltuk a bejelentését. A tárgyi jelzőlámpa balra kanyarodó irányának zöldideje valóban nem elégséges, ezért meghosszabbításáról intézkedünk.
    A megvalósulásig kérjük szíves...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • László Lange bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére