Megoldásra vár

Megrongált jelzőlámpa

A Hajóállomás utcánál a Kvasssay Jenő utat keresztező kerékpáros átvezetésnél valaki festékkel fújta le a kerékpáros jelzőlámpát. Így (főleg napsütéses időben) nem látható a lámpa jelzése, ami balesethez vezethet! Szeretném kérni a lámpa tisztítását, vagy a búrák cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kvassay Jenő út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Admin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Kvassay Jenő út - Hajóállomás utca csomópontban észlelt rongált kerékpáros maszkokkal kapcsolatos bejelentését.
    A maszkok cseréjét megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BU
    ...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pálla Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére