Megoldatlan

Elzáródott zebra

Egy a Határ úton lévő zebra egyik oldala teljesen el van záródva faágak, illetve rengeteg szemét miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 88

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet továbbra is változatlan.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra tett bejelentésére tájékoztatjuk, hogy felkértük a IX. ker. Önkormányzatot, mint az érintett terület tulajdonosát, a Határ utat keresztező gyalogos átkelőhel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bejelentés leginkább a szemét eltakarítására vonatkozik, amit a IX. kerületnek kell elküldeni, ha az Adminok úgy szeretnék, teszek egy bejelentést külön a zebra feleslegességéről is, amit elküld...
  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem akkor már küldjétek el a Budapest Közútnak is, hogy kell-e egyáltalán a zebra?
  • Sződi Rékaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő, Kedves Admin!

    Tájékoztatom Önöket, hogy a Határ út úttestje képezi a IX. és XX. kerület közötti határvonalat, az ettől északra eső terület már a IX. kerület igazgatási területe, í
    ...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor viszont szüntessék meg a zebrát, mert a lámpák ettől függetlenül működnek, ezzel feleslegesen megállítva az autósokat.
  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazából teljesen felesleges oda az a zebra.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvágóhíd villamosvégállomás szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Laczkovich utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gubacsi út szemét a bokorban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére