Megoldott

Elhagyott, lejárt műszakis jármű

Elhagyott, lejárt műszakis gépjármű a Róna utca- Lapály utca kereszteződésében. Az utcában mivel (még) ingyenes a parkolás így is alig lehet parkolóhelyet találni, a közeli kórház miatt. Kérjük az illetékeseket a probléma megoldásában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 229

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már a gépkocsi a helyszínen.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogszabályváltozás
    Tájékoztatjuk a kerület lakosságát, hogy 2016. január 1-jétől a közterületen elhelyezett üzemképtelen járművek elszállítását alapvetően érintő jogszabályváltozás történt.
    A közúti k
    ...
  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még semmi változás...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nezsider utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két sorsára hagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jogellenes közterület használat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére