Megoldott

Pótlásra váró fák

Az utóbbi időben sajnos sorra száradnak, dőlnek ki a fák, ez a helyzet a Katona József utcában is. Odáig még eljutottak, hogy kivágják, majd kimarják, de a pótlásukra már nem került sor. Kérném az illetékeseket, hogy intézkedjenek a pótlás felöl.
A csatolt képeken megjelöltem az azóta már kivágott vagy kiszáradt fákat, amik ezen a kis területen is elérik a 9db-ot. Remélem legalább annyit ültetnek amennyit kivágtak, ha nem többet, elvégre Csepel ezen része Kertváros, márha pedig így hívják akkor bővelkedjen is a zöld növényzetben!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Érkezett 3 újabb fa! :)
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Jaj, hát a kép lemaradt. Itt egy december 9.-ei kép, az ültetés után. :)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Győzelem! :)
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon megtörtént a tényleges megoldás is, a fák beültetésre kerültek! :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzatának megbízásából a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. évente több száz fát ültet el kerületünkben. Az éves ültetési tervek összeá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor belárhatóságot gátolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bozótos, bokros rész belóg az útra.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére