Megoldatlan

Újpest megállóhelyet megint összefirkálták

Az Újpest-Városkapunál lévő vonatállomást újra összefirkálták a legutóbbi takarítás óta. Kérem újabb tisztítását. Remélhetőleg hamarosan leszoknak a művészetük kiéléséről, ha látják, hogy nem marad fenn sokáig az alkotásuk. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, de nem értem a hozzászólását.
    Most valóban nem áll meg vonat, de miért akkor kezdjünk el foglalkozni vele, amikor már rengetegen látják? A betört ablak hatása szerint amint megjeleneik egy r...
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nem azért, de szerintem ez Önön kívül senkit nem zavar. Vonat se áll meg, emberek sem járnak erre. Persze rongálás, de ennél nagyobb rongálások is vannak a városban.
    (Bár személy szerint tetszik e...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére 2014. április 28-án küldött észrevételt (1977).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy megkeresését a v
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés óta újabbakat alkottak a művészek.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szatmáry László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkás esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére