Szemét az iskola előtt
Az Orchidea iskola előtti területet valaki szemétlerakónak használja. Egymástól kb 8 méterre két kupac szemét is van hetek óta. Kérem a szemét elszállítását.
Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Cserkesz u. 12
Hozzászólások
Tisztelt Levélíró!
Tájékoztatjuk Önt, hogy a hivatal@kobanya.hu címre küldött levele a Kőbányai Polgármesteri Hivatalhoz megérkezett, az ügyintézést megkezdtük. A válaszadásig szíves türelmét kérjük...