Válaszra vár

Szemét az iskola előtt

Anonim Járókelő

Az Orchidea iskola előtti területet valaki szemétlerakónak használja. Egymástól kb 8 méterre két kupac szemét is van hetek óta. Kérem a szemét elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Cserkesz u. 12
Szemét az iskola előtt bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • X. kerület Kőbánya Önkormányzata visszaigazolta az üzenet beérkezését.

    
    Tisztelt Levélíró!
    Tájékoztatjuk Önt, hogy a hivatal@kobanya.hu címre küldött levele a Kőbányai Polgármesteri Hivatalhoz megérkezett, az ügyintézést megkezdtük. A válaszadásig szíves türelmét kérjük
    ...
  • Járókelő Andris elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére