Megoldatlan

Elhagyott, lejárt műszakis kiteherautó a Damjanich utcában

Elhagyott, lejárt műszakis kiteherautó a Damjanich utcában. Az utcában mivel (még) ingyenes a parkolás így is alig lehet parkolóhelyet találni. Sokan az ingyenes parkolás miatt roncstemetőnek használják. Kérjük az illetékeseket a probléma megoldásában.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) hozzászólt a bejelentéshez.

    a gépjármű már nincs a megadott helyen
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyatottan áll lakossági parkolóhelyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Biciklironcs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére