Megoldott

Elhagyott, lejárt műszakis autó a Megyeri úti temetőnél

Elhagyott, lejárt műszakis autó a Megyeri úti temetőnél. Sokszor előfordul, hogy nem lehet parkolni a temető parkolójában, ezek az autók pedig feleslegesen foglalják a helyeket.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Megyeri út 44

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) hozzászólt a bejelentéshez.

    eltünt az autó
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Faramuci a jogszabályi helyzet: a közteresek törvényében az van, hogy csak az üzemképtelen autókat vihetik el. Jogszabályi változás miatt az üzemképtelenség definíciója megváltozott: csak az a gépjárm...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon is ott állt az autó, nem történt semmi.
  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném megköszönni munkánk hatékonyságát támogató bejelentését, egyben tájékoztatom, hogy bejelentésében megjelölteknek megfelelően, elrendeltem a közterület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) hozzászólt a bejelentéshez.

    az elhagyott gépjármű, még mindig ott áll
  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném köszönetemet kifejezni munkavégzésünk hatékonyságát nagyban támogató állampolgári bejelentése kapcsán, melynek alapján utasítottam közterületi munkatá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott szürke Daewoo Lanos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Nissan furgon és Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Dugonics utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Tranzit

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Dugonics utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére