Megoldatlan

Borzalmas kinézetű közműjelző oszlop

Kérem, a T. Illetékest, hogy a borzalmas kinézetű közműjelző oszlopot legyen szíves lecserélni egy kulturált formátumúra. Ez a rozsdás, ütött-kopott, reklámtáblával megspékelt csúnyaság nem való közterületre a XXI. században.

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Hungária út 55

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • XIX. kerület Kispest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy az Ön által küldött képen látható oszlop az egyik
    közmű cég tulajdona, Önkormányzatunk nem rendelkezhet róla.

    Üdvözlettel:
    Bp. Főv. XIX. ker. Kispesti Polgárm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vadőr utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére