Megoldott

Hulladék a Rákospatak partján az epulo gyalogos hid es Dagaly arena mellett

Tisztelt Holgyem/Uram,

ismet ellepte a Rakos patak partjat az illegalis hulladek.

Tobbszor kerestem a 13. keruleti kozszolgaltat ezzel kapcsolatban, de nem kaptam ra valaszt.

Erdeklodnek, hogy miert ilyen gondozatlan ez a terulet, miert hagyjak, hogy ellepje a szemet evek ota? Mikor fogjak elszallitani?

Megtisztelo valaszukat elore is koszonom.

Tisztelettel:

Claudia

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Rákospatak kerékpárút

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes jelzése alapján.
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az illegális hulladéklerakást elszállítottuk.

    Továbbra is várjuk észrevételeit.

    Tisztelettel,

    Helembai Mihály
    divízióvezető
    XIII. Kerületi Közszolgá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • P Claudia hozzászólt a bejelentéshez.

    Jo reggelt, a szemet tovabbra is ott van, par meterrel arrebb, sot, ujabb kupacokkal van tele a kornyek. Ezeket a kepeket ma reggel keszitettem, kerem az illetekeseket a kornyek megtisztitasara!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, megvan még a szemét, vagy mehet megoldottra?
  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Szemét már nincs, most már munkálatok folynak ezen a területen.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • P Claudia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szatyorfa az MKB tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gács utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott háztartási nagygépek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Újpest (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére