Megoldatlan

Leesett fémlemez

A tavaly felújított Újhegyi sétány elején lévő épület oldalfaláról hiányzik egy fém takaró lemez.
Érdemes lenne minél gyorsabban pótolni, hogy nehogy elkezdjen tönkremenni az épület szigetelése.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 188

Hozzászólások

  • Tóth Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Önkormányzat vagy az épület tulajdonosa továbbra sem gondoskodott a burkoló lemezek vissza helyezéséről.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Izraelita temető (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongált utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Téglavető utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére