Megoldatlan

Szabálytalan, balesetveszélyt okozó rendszeres árurakodás

A Krisztina körút 99-nél, az Orvos lépcsőnél levő irodaház előtt rendszeres a járdán parkolás, rakodás. Az áruszállítók, miközben a bejárathoz minél közelebb szeretnének parkolni, rendszeresen a járdán, gyalogátkelőhely végződésén állnak meg, vagy ha az a hely már foglalt, akkor a mellette betorkoló kerékpárút csatlakozásában, vagy közvetlenül előtte, akadályozva a Krisztina körútra való belátást a kerékpárút útkereszteződéséből, és ezáltal közvetlen balesetveszélyt is okozva. A kerékpárút torkolatba jellemzően oly módon szoktak beállni, hogy a védőkorlátok és a gépjárművek között alig lehet átevickélni a kerékpárral. Kérjük az illetékes hivatalt, hogy pollerek segítségével akadályozzák meg a szabálytalan parkolásokat. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Orvos lépcső

Hozzászólások

  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet továbbra is rendezetlen. Bár nem szeretem a járdaszéli pollereket, de ide igazán elkelne belőle pár darab, mert az ígért sűrűbb ellenőrzés a jelek szerint vagy nem hatásos, vagy nem valósult...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Szilvia visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!
    A bejelentésben szereplő területet igyekszünk többször ellenőrizni majd.
    Az ott elkövetett szabálytalan megállás, és várakozás (rakodás járdán állva) esetén jogosult a közterület-fel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggeli fotók
  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami történt, mert a gyalogátkelőhely előtti utolsó parkolóhelyre napközben ki van rakva egy rakodási területet jelző tábla...
    A megoldás még így is balesetveszélyes, mert amikor ott egy áruszállító
    ...
  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss fotó - nem én készítettem. És most épp nem áruszállító. Ő a kerékpárút torkolatában parkolt. Valószínűleg CSAK pár percre. A CSAK szócska nagyon sok szabály alól feloldozza az embereket - legalá...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Járókelő Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friedrich Born rakparti parkolósáv használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Friedrich Born rakpart Déli irány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    A járda nem parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére