Megoldatlan

Kisebb gödör, besüllyedt rész a Retek utcai bicikliúton.

Anonim Járókelő

A II. ker. Retek utcai bicikli úton van egy sunyi gödör, nem túl nagy 20*20cm maximum, de a lefelé lejtő utcán elég zavaró állandóan belemenni, eléggé odaver a bicikliknek.
Csak nagyjából van bejelölve.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Retek u. 34

Hozzászólások

  • Bejelentős Krizanna hozzászólt a bejelentéshez.

    "Kedves Bejelentő!
    Köszönjük jelzésed, de az olyan bejelentések státuszát, melyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és megoldatlanként lettek lezárva, mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, visszaaszfaltozták.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Majdnem másfél éve jelentettem be. Már az is csoda, hogy eljutottak eddig. Az utca elején lévő 20cmx20cm-es lyuk meg azóta sincs körbeaszfaltozva. Örülhetnek, hogy nem törte ki senki a bokáját. Nagyjá...
  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/31850/megsullyedt-fedlap

    Igen. Csak sajnos már egy hete feltúrták és azóta megint nem történik semmi.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    valami történik.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Thursday, July 26, 2018 4:25 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt újra kellene küldeni.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Három kátyú, gödör van, a legproblémásabb a besüllyedt gázcsonk fedél. A kép nem adja vissza mennyire sunyi mélyedés, aki nem rutinos és kerüli ki, annak a keréktengelye bánhatja. Választások előttre...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A két falevéllel megtelt kátyú.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmilyen előrelépés nem történt 7 hónap alatt. :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Retek utca 30-as számú kapu előtt van pontosan, le is fotóztam. Illetve van egy feljebb is ahol kimaradt az aszfaltozás. A 3. képen egy másik kátyú van, az feljebb van az utcasaroknál, a park felé.
  • p k hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem is nagyon zavaró, kösz a bejelentést!
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Felhullámosodott burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Vazul
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    széthulló burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére