Megoldott

Kátyu helyzet

Az Andor utca 12 előtt az Albert utca felől óriási kráter nőtt az úton. Kb. 15 cm mély.

Probléma helyszíne
Budapest Andor u. 12

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy László visszajelzésére vár.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    azóta sincs megjavítva
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A XI. kerület válasza a csatolmányban.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Megsüllyedt bejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére