Megoldatlan

Csőtörés

Kisebb csőtörés a Városliget Stefánia felöli oldalán

Probléma helyszíne
Budapest Olof Palme stny.

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image003.jpg@01D21EFD.662537C0]

    Tisztelt Hölgyem, Uram!

    Köszönjük levelét! Bejelentését nyilvántartásunkban rögzítettük, az abban leírt hiba súlyossága alapján a kivizsgálást megkezdjük. Ha a h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Márió bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vadőr utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére