Válaszra vár

Parkolónak használják a sávot

Anonim Járókelő

Teherautók a XIV. Kerület, Csernyus és Egressy utca sarkán hetek óta folyamatosan parkolónak használják az egyik sávot. A parkolást megnehezíti, illetve a pakolóból kihajtó autók nem tudnak biztonságosan körülnézni, az elhaladó kerékpáros, gyalogos, motoros számára kifejezetten balesetveszélyes helyzetet teremt, mert nem lehet őket látni rendesen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csernyus u. 88
Parkolónak használják a sávot bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet nem válaszolt 40 napon belül.

  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet nem válaszolt 40 napon belül.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyús, forgalmas járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldterületi parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldfelületi parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére