Parkolónak használják a sávot
Teherautók a XIV. Kerület, Csernyus és Egressy utca sarkán hetek óta folyamatosan parkolónak használják az egyik sávot. A parkolást megnehezíti, illetve a pakolóból kihajtó autók nem tudnak biztonságosan körülnézni, az elhaladó kerékpáros, gyalogos, motoros számára kifejezetten balesetveszélyes helyzetet teremt, mert nem lehet őket látni rendesen.
Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csernyus u. 88
Hozzászólások