Megoldatlan

Rakodóterület a Kelenföldi pályaudvar aluljáró üzleteit ellátó áruszállítóknak

A Kelenföldi pályaudvar új aluljáró részén számos bérbeadható üzlethelyet alakítottak ki. Úgy tűnik, azonban, hogy az üzleteket áruval ellátó forgalommal nem számoltak, ezért most az áruszállítók kénytelenek úgy megoldani a helyzetet, ahogy tudják - többnyire a lift vagy a mozgólépcső közelében a járdán parkolva. Jó lenne ezt a hiányosságot még addig pótolni, amíg nem a jelenlegi szállítási kapacitás sokszorosa próbál helyet találni, s amíg még kialakulóban vannak a helyi szokások. A nagy kiterjedésű járdából egyszerűen felfestéssel le lehetne választani rakodási területet a lift közelében.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsó Beregszász út

Hozzászólások

  • Szabó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, továbbra is megoldatlan, az eredeti képhez megszólalásig hasonló akár ma is elkészíthető lett volna.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Szabó Péter visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozással a 19143 számú bejelentésre az alábbi választ adjuk:
    A Budapest XI. kerület Őrmező aluljáró kezelői/üzemeltetői feladatait a Budapest Közút Zrt. látja el. Az aluljáró k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szabó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Mit kellett volna visszajelezzek arra, hogy érkeztették? =) A megoldatlanság mindenesetre stimmel.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Szabó Péter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-36847/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szabó Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gyalogos közlekedőn parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda elparkolva megállni tilos ellenére

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére