Megoldatlan

Hiányzó fedlap

Bringaúton, Fővám tér felé a Manna ABC után

Probléma helyszíne
Budapest Vámház krt. 16

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett hiba - víztolózár tető hiányzik a szerelvényből - a Fővárosi Vízművek illetékességi körébe tartozik.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési Osztály

    _________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Greg bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vadőr utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére