Megoldott

Kerítés rálóg a kerékpárútra

Anonim Járókelő

A képen látható zöld hálós kerítés hosszan rálóg a gyalog- és kerékpárútra.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány u. 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jobb lett a helyzet, lehet megoldott is.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Nagy Nikoletta hozzászólt a bejelentéshez.

    Es honapok ota ez van, jarhatatlan az egesz ut az epitkezes miatt :(
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését!

    A beruházót felszólítottuk a kerítés állapotának rendezésére.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit!

    Tisztelettel,

    Helembai Mihály
    divízióvezető
    XII...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére