Megoldott

kidőlt poller

Kérem az illetékeseket, hogy szíveskedjenek a poller helyreállításáról gondoskodni. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 8

Hozzászólások

  • S-N Szabolcs (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyenesbe jött :)
  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S-N Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, Kerepesi úton, az Aréna pláza kihajtójánál kimozdult, sérült parkolásgátló oszlop javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérj...
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére