Megoldásra vár

megdőlt jelzőlámpa oszlop

Kérem az illetékeseket, hogy szíveskedjenek intézkedni a hibával kapcsolatban. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 8

Hozzászólások

  • Lukács Máté (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. Kerepesi út - Aréna Pláza feltáró út csomópontban észlelt dőlt jelzőlámpaoszloppal kapcsolatos bejelentését.
    A javítást megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖ...
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sági Katalin
    Dankó utca 28 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fejjel lefelé álló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Luther utca 2 (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére