Megoldásra vár

lassan teljesen erodálódó erősáramú dobozok

Kérem az illetékeseket, hogy legyenek szívesek intézkedni a képen látható dobozok javítására és amelyik még nem rozsdásodott szét, annak az újra festésére, hogy lehetőség szerint ne is rozsdásodjon. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrác út 189

Hozzászólások

  • Melecsky Levente megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2017. március 24-én továbbított észrevételt. (00018960)

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a megküldött jelzést, a vasúti infrastruktúr
    ...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését a következő munkaszámon(okon) rögzítettük:
    711115
    Üdvözlettel.:

    ingatlankezelési diszpécser
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Kemény Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem ELMŰ-s lesz... inkább MÁV a térkép alapján.
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére