Megoldatlan

Hiányzó fák az Anonymus utcában

Anonymus utcában néhány fát szükséges volna pótolni.
A környéken sok fát ültettek, sajnos ez a terület kimaradt. Jó lenne, ha itt is teljes volna a fasor!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram,

    az Anonymus u. fasorával kapcsolatban többször volt szükség komoly beavatkozásra. Észleléseink, felmérésünk szerint a fasor rosszul megválasztott fafajokat (akác, zöld juhar) tartalmaz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szétmállott a térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Benőtte a fa a térkövet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére