Megoldott

Hihányzó fák a Tél utcában

A környéken ültettek (pótoltak) sok fát, ez a rész sajnos kimaradt.
Szép lenne, ha teljes lenne itt is a fasor.
Egy talajszintben kivágott fa tuskója emlékeztet arra, hogy itt valaha meg volt a sor.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bejelentő visszajelzése alapján "Megoldott"-ra zártuk!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Felújították az említett útszakaszt? Ha igen, ültettek fákat?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram!

    A Tél u. fasor hiányait már mi is észleltük. Talán Ön is észrevette, hogy az alacsony számoknál 2013 őszén elültetésre került jónéhány szép juhar. Az Ön által említett rész kiültetését
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa metszés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére